Haber

Alper Öktem ile Eyüp Aksu Arasındaki Gerilim Sürüyor! ‘Martı Kullanıcılarının Üzerine Taksi Sürenler Var’

Martı’nın CEO’su Alper Öktem ile İstanbul Taksiciler Odası Lideri Eyüp Aksu ortasında dün başlayan tansiyon bugün de devam etti. Öktem, İstanbul’da Martı kullanıcılarının üzerine taksi sürüldüğünü iddia etti.

‘Bunu talimatla yapanlar var’

Martı’nın CEO’su Oğuz Alper Öktem ile İstanbul Taksiciler Odası Lideri Eyüp Aksu ortasında dün başlayan tartışma bugün de devam etti. Öktem, İstanbul’da çalışan kimi taksicilerin Martı kullanıcılarının üzerine araç sürdüğünü sav etti.

‘Gerekli adli işlemleri başlatacağız’

İstanbul’da çalışan bazı taksicileri tenzih ettiğini belirten Öktem, ‘İstanbul’da 18 bin tane taksici var bunların çoğu emekçi ama bazılarının bunu talimatla yaptığını biliyoruz. Bunu yapmasınlar. Martı kullanıcıları, eğer böyle bir şey yaşıyorsanız lütfen Call Center’i arayıp olay yerin, saatini, taksi plakasını bize bildirim biz gerekli isimli süreçleri başlatacağız’ dedi.

‘Kepazeliği kabul ediyorsun’

Eyüp Aksu’nun Hakan Ural ve Hilal Özdemir’in programında yaptığı açıklamalara değinen Öktem, ‘Demişsin ki ‘İstanbul’daki taksi mağduriyetinin sebebi denetimsizlik’ bunu söyleyerek hem İstanbul halkına yaşattığın kepazeliği kabul ediyorsun hem de devleti işini yapmamakla suçluyorsun. Bunu yapma. Sen yıllardır taksiciler odası başkanısın senin elini kolunu bağlayan mı vardı da bu sorunları çözmüyorsun’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu