Haber

Başkan Büyükakın: Gebze’miz için değer üretmeye devam edeceğiz

Başkan Büyükakın, 2700 metrelik Gebze Yeni Bağdat Caddesi asfalt yenileme çalışmasını ve Darıca Okul Yolu Caddesi üzerinde imali devam eden üst geçit projesini yerinde inceledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Tahir Büyükakın, 2700 metrelik Gebze Yeni Bağdat Caddesi asfalt yenileme çalışmasını ve Darıca Okul Yolu Caddesi üzerinde imali devam eden üst geçit projesini yerinde inceledi. Lider Büyükakın’a, Gebze Belediye Lideri Zinnur Büyükgöz, AK Parti İlçe Lideri Recep Kaya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ve Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan da eşlik etti. İncelemeler sonrası açıklama yapan Lider Büyükakın, “Derdimiz, alt ve üst yapı projeleriyle insanımızın huzurla yaşadığı bir şehir imar etmektir. Bize sandıkta güvenerek kentimize hizmet etme şansı veren halkımıza karşı olan sorumluluğumuzu biliyoruz. Bundan dolayı amasız, fakatsız, lakinsiz aziz Gebzeli hemşerilerimiz için projelerimizi hayata geçiriyoruz” biçiminde konuştu.

“TİTİZLİKLE ÇALIŞIYORUZ”

Gebze Yeni Bağdat Caddesi asfalt yenileme çalışmasıyla daha konforlu bir ulaşım hedeflediklerini de lisana getiren Lider Büyükakın, “Darıca Okul Yolu Caddesi üzerinde yaptığımız yaya üstgeçidi ile vatandaşlarımızın ve bilhassa bölgede bulunan okullardaki öğrencilerimizin mevcut trafik akışın üzerinde inançlı ve konforlu ulaşımlarının sağlanmasını hedefliyoruz. Bu iki hususta da her zamanki üzere arkadaşlarımız büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürüyorlar. Natürel biz bu hizmetleri ortaya koyarken bir vizyonla hareket ediyoruz. Rabbimizin, ‘İnsan için ancak çalıştığı kadarı vardır’ buyruğu ilahisini kendimize rehber edinerek, yolumuza devam ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

“ÖNEMLİ HİZMETLER KAZANDIRIYORUZ”

Eğitimden sıhhate, altyapıdan üstyapıya, ulaşımdan gençlik projelerine, tarımdan toplumsal dayanaklara kadar her alanda değerli hizmetler kazandırmaya devam ettiklerini söyleyen Lider Büyükakın, tüm hizmetlere bütüncül bir akılla baktıklarını lisana getirdi. Lider Büyükakın, “Projelerimize ayırdığımız tüm kaynakların kullanılması noktasında çok dikkatli hareket ediyoruz. Halkımız için gayret göstermeye, emek vermeye her zaman hazırız. Gebze’miz için değer üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu