Teknoloji

Wales Interactive Sizi Medcezir Otel’e Davet Ediyor ve FMV’nin Evrimini Keşfediyor

 
FMV interaktif kurgu alanının önde gelen şirketlerinden Wales Interactive, bugün yeni oyunları Medcezir Oteli’nin (The Isle Tide Hotel) ilk oynanış fragmanını ve çıkış tarihini duyurdu.
 
Twin Peaks’i düşünün ama İngiliz stili ve Wes Anderson estetiğiyle. Veya Knives Out’un daha sert bir versiyonunu hayal edin (ama yedi farklı sonu var)!
Ailesine yeterince vakit ayıramayan bir baba olarak, otelde geçireceğiniz son geceden önce kızınızı gizemli bir tarikatın elinden kurtarmalısınız. Medcezir Otel’de Eleanor Malone’u kurtarın; Verdiğiniz her karar hikayenin gidişatını etkilediği için bu eşsiz canlı aksiyon oyununda gizli gizemleri açığa çıkarın.
 
Medcezir Otel’in resmi oynanış fragmanı
 
 
 
Yönetmen-yapımcı kardeşler Harry ve Grace Chadwick tarafından geliştirilen Medcezir Otel, ebeveynliğin dönüştürücü yolculuğundan ilham alıyor. Bu yolculuğun en değerli özelliklerinden biri de her yeni oyunun, Medcezir Oteli’nin sırlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak farklı bilgileri, paskalya yumurtalarını ve gizli sahneleri ortaya çıkarma fırsatı sunmasıdır.
Oyun, Wales Interactive’in bugüne kadarki en büyük yapımıdır ve Game of Thrones ve Call the Midwife gibi TV dizilerinde rol almış ünlü İngiliz aktörlerden oluşan büyük bir ekibe sahiptir.
Medcezir Hotel, 12 Eylül 2023’te PC, Epic, Mac, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch, iOS ve Android platformlarında satışa sunulacak.
 
Oyuncular:
 
 
Michael D. Xavier(“Beyefendi Jack”, “Kara Liste”)Jemima Rooper(“Tavan Arasındaki Çiçekler: Köken” (2022), “Matriarch” (2022-Hulu),Amit Shah(“Mutlu Vadi”, “The Witcher”)Richard Brake(“Game of Thrones”) Georgie Glen(“Ebeyi Çağır”) Tristram Wymark(“Pennyworth”)Jessica Ellerby(“Pennyworth”, “Aşk Hastası”)Joni Ayton-Kent(“Saat”)
 
basın bülteni

haberdalaman.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu